Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKT

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.reklamninafukovadla.cz

25. 02. 2020

Budování emoce ke značce

Je prokázána skutečnost, že většina rozhodnutí o nákupu je emotivní, nikoli logická. Pokud existuje emociální spojení mezi spotřebitelem a vaší společností, získáte skutečnou konkurenční výhodu.

 

Proto stále více značek sahá po vytváření emoční komunikace, která si získává srdce a loajalitu zákazníků.
 
Jedním ze způsobů je využití oudoorových či indoorových zábavních atrakcí s reklamním potiskem či 3D nafukovacích reklam.
 
Zábavné reklamní atrakce nebo nafukovací reklama pomáhají překlenout odstup mezi "potřebou" vašeho produktu nebo služby a "hledáním" vašeho produktu či služby přičemž iniciují emociální touhu, po níž koupě vašeho produktu nebo služby následuje, zvyšuje se zákaznická loajalita a povědomí o značce.
 
Poraďte se s našim prodejcem při výběru reklamní zábavné atrakce či nafukovací reklamy, které posílí vaši emoční komunikaci se zákazníkem a přispějí k budování loajality ke značce.