Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » PRO AGENTURY

PRO AGENTURY

Reklamní atrakce a nafukovací reklamy pro reklamní agentury, eventové a BTL agentury
 
Asi je zbytečné hovořit o vysoké konkurenci v oblasti reklamních služeb a o tom, že není vždy snadné si získat klienta na svou stranu, vyhrát konkurz pro zajištění reklamních služeb. Právě v této oblasti pomáháme reklamním a eventová agenturám, aby si klienta získali nabídkou originální reklamy ale i praktické nafukovací reklamy. Vyrábíme pro reklamní agentury reklamní nafukovací brány, nafukovací stany, nafukovací sloupy, 3D nafukovací makety a maskoty nebo reklamní dětské hrady a zábavné atrakce. Všechny naše nafukovadla jsou dominantním, viditelný 3D reklamním nosičem, který je mobilní, nenáročný na manipulaci, lze jej využívat dlouhodobě čili investice je rentabilní a je vhodný do interiéru i exteriéru.
 
Nafukovací reklamy REATEK vyrábíme v různých velikostech, designech, s brandingem a vrátí kompletního příslušenství na provoz. Nafukovací atrakce vyniknou, upoutají pozornost, zvýrazní značku, produkt nebo službu a získají si potenciální zákazníky. Originální reklama by měla vyvolat emoci, zážitek, který si zákazníka získá a právě proto by měl váš klient zvolit nabídku reklamních služeb, které zakomponovali nafukovací reklamní poutač nebo reklamní atrakci:
 
Originální a poutavá prezentace a propagace značky, produktu, služby - Získávání cílových zákazníků - Zvyšování prodejních výsledků - Strategická investice do marketingových nástrojů - Rentabilní nakládání s prostředky určenými na zvyšování prodeje a rozvoj byznysu - Cenová dostupnost - Zvýraznění jedinečnosti - Posilování dobrého jména a značky - celoroční využití na marketingových, reklamních a sponzoringové eventech - Snadná manipulace a obsluha - Interiérové ​​i exteriérové ​​využití - Dlouhá životnost
 
Vyžádejte si cenovou nabídku info@reklamninafukovadla.cz
 

Prohlédněte si širkou nabídku nafukovacích reklam nebo se inspirujte referencemi.

 


novinka
akce
top produkt
novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt