KONTAKT

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.reklamninafukovadla.cz

Úvod » PRO AGENTURY

PRO AGENTURY

Reklamní atrakce a nafukovací reklamy pro reklamní agentury, eventové a BTL agentury
 
Asi je zbytečné hovořit o vysoké konkurenci v oblasti reklamních služeb a o tom, že není vždy snadné si získat klienta na svou stranu, vyhrát konkurz pro zajištění reklamních služeb. Právě v této oblasti pomáháme reklamním a eventová agenturám, aby si klienta získali nabídkou originální reklamy ale i praktické nafukovací reklamy. Vyrábíme pro reklamní agentury reklamní nafukovací brány, nafukovací stany, nafukovací sloupy, 3D nafukovací makety a maskoty nebo reklamní dětské hrady a zábavné atrakce. Všechny naše nafukovadla jsou dominantním, viditelný 3D reklamním nosičem, který je mobilní, nenáročný na manipulaci, lze jej využívat dlouhodobě čili investice je rentabilní a je vhodný do interiéru i exteriéru.
 
Nafukovací reklamy REATEK vyrábíme v různých velikostech, designech, s brandingem a vrátí kompletního příslušenství na provoz. Nafukovací atrakce vyniknou, upoutají pozornost, zvýrazní značku, produkt nebo službu a získají si potenciální zákazníky. Originální reklama by měla vyvolat emoci, zážitek, který si zákazníka získá a právě proto by měl váš klient zvolit nabídku reklamních služeb, které zakomponovali nafukovací reklamní poutač nebo reklamní atrakci:
 
Originální a poutavá prezentace a propagace značky, produktu, služby - Získávání cílových zákazníků - Zvyšování prodejních výsledků - Strategická investice do marketingových nástrojů - Rentabilní nakládání s prostředky určenými na zvyšování prodeje a rozvoj byznysu - Cenová dostupnost - Zvýraznění jedinečnosti - Posilování dobrého jména a značky - celoroční využití na marketingových, reklamních a sponzoringové eventech - Snadná manipulace a obsluha - Interiérové ​​i exteriérové ​​využití - Dlouhá životnost
 
Vyžádejte si cenovou nabídku info@reklamninafukovadla.cz
 

Prohlédněte si širkou nabídku nafukovacích reklam nebo se inspirujte referencemi.