Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » PRO FIRMY / ZNAČKY

Nafukovací reklama pro firmy a značky

Nafukovací reklama a nafukovací poutače pro firmy, společnosti, značky a pro distributory.


 
Televizní reklama, tisková reklama, reklama na sociálních sítích, billboardech nebo citylighty je velmi známá a běžná čímž se snižuje její wow efekt a dopad na cílovou skupinu. Originální reklama by měla vyvolat emoci, zážitek, který si zákazníka získá. My to řešíme tak, že pomáháme našim obchodním partnerům si získat zákazníky právě prostřednictvím nafukovací reklamy. Vyrábíme originální reklamní nafukovací poutače REATEK, které efektivně naplní marketingový cíl.


Reklamní sloupy, nafukovací stany, nafukovací brány, nafukovací XXL 3D makety či nafukovací atrakce jsou velkým reklamním poutačem, který umíme vyrobit v různých designech, barvách, s aplikací brandingu a v různých velikostech.
 
Zároveň naše nafukovací reklamy mají jednoduchou manipulaci, jsou přenosné a lze je využívat na několik marketingové kampaně a eventy. Pro značky a firmy vyrábíme nafukovací reklamy, které mezi reklamními nosiči vyniknou, mezi konkurencí viditelně odliší, osloví a získají si zákazníků. Naše nafukovací reklamy REATEK zvýrazňují značku a vrývají do povědomí produkty i služby společnosti.
 
Originální a poutavá prezentace a propagace značky, produktu, služby - Získávání cílových zákazníků - Zvyšování prodejních výsledků - Strategická investice do marketingových nástrojů - Rentabilní nakládání s prostředky určenými na zvyšování prodeje a rozvoj byznysu - Cenová dostupnost - Zvýraznění jedinečnosti - Posilování dobrého jména a značky - celoroční využití na marketingových, reklamních a sponzoringové eventech - Snadná manipulace a obsluha - Interiérové ​​i exteriérové ​​využití - Dlouhá životnost.
 

Kontaktuje nás telefonicky 777 957 943 nebo nám napište váš požadavek pro vytvoření cenové nabídky info@reklamninafukovadla.cz

 

PROHLÉDNĚTE SI JAKÉ NAFUKOVACÍ ATRAKCE SI DALI VYROBIT OSTATNÍ FIRMY A ZNAČKY FACEBOOK PROFIL

 
novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt
novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt