Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » PRO MAJITELE PROVOZOVEN

PRO MAJITELE PROVOZOVEN

Nafukovací reklama a poutače pro kavárny, cukrárny a pizzerie

Je zbytečné mluvit o tom kolik je ve městě konkurujících si kaváren, cukráren, pizzerii, či jiných provozů a každý majitel si chce získat zákazníky a dosáhnout pravidelnou návštěvnost. Ne vždy je menu hlavním tahačem a zákazníci mají různé preference.

My však našim obchodním partnerům pomáháme právě v této oblasti, a to získat a přilákat zákazníky. Navrhneme a vyrobíme pro vás nafukovací reklamu nebo reklamní atrakci, která bude pro vás pracovat a lákat zákazníky právě k vám. Naše nafukovací reklama nebo nafukovací poutače vám pomohou zvýšit návštěvnost, zvýraznit vaši provoz a zvyšovat prodejní výsledky.

Nafukovací reklamy REATEK speciálně pro kavárny, cukrárny a pizzerie vyrábíme v různých velikostech, designech, s potiskem reklamy a včetně kompletního příslušenství na provoz.

Naši obchodní partneři, majitelé provozů a provozovatelé se rozhodli pro spolupráci s námi a využívání nafukovací reklamy, reklamních dětských a sportovních atrakcí z několika důvodů:

- Efektivní reklama, která získává pozornost zákazníků

- Cenová dostupnost a návratnost investice

- Zvýšená návštěvnost

- Zvýšený prodej

- Zvýraznění a odlišení se od konkurence

- Zvýraznění jedinečnosti

- Posilování dobrého jména

- Celoroční využití

- Velký reklamní poutač, reklama s dlouhou životností

- Snadná manipulace a obsluha

- Interiérové ​​i exteriérové ​​využití

- Mobilita, jednoduchá přeprava či přemístění


CZK
CZK


novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt
novinka
akce
top produkt
novinka
akce
top produkt
novinka
akce
top produkt