Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » PRO MAJITELE PROVOZOVEN

PRO MAJITELE PROVOZOVEN

Nafukovací reklama a poutače pro kavárny, cukrárny a pizzerie 


Je zbytečné mluvit o tom kolik je ve městě konkurujících si kaváren, cukráren, pizzerii, či jiných provozů a každý majitel si chce získat zákazníky a dosáhnout pravidelnou návštěvnost. Ne vždy je menu hlavním tahačem a zákazníci mají různé preference. My však našim obchodním partnerům pomáháme právě v této oblasti a to získat a přilákat zákazníky. Navrhneme a vyrobíme pro vás nafukovací reklamu nebo reklamní atrakci, která bude pro vás pracovat a lákat zákazníky právě k vám. Naše nafukovací reklama nebo nafukovací poutače vám pomohou zvýšit návštěvnost, zvýraznit vaši provoz a zvyšovat prodejní výsledky.
 
Nafukovací reklamy REATEK speciálně pro kavárny, cukrárny a pizzerie vyrábíme v různých velikostech, designech, s potiskem reklamy a vrátit kompletního příslušenství na provoz.
 
Naši obchodní partneři, majitelé provozů a provozovatelé se rozhodli pro spolupráci s námi a využívání nafukovací reklamy, reklamních dětských a sportovních atrakcí z několika důvodů:
 
Efektivní reklama, která získává pozornost zákazníků - Cenová dostupnost a návratnost investice - Zvýšená návštěvnost - Zvýšený prodej - Zvýraznění a odlišení se od konkurence - Zvýraznění jedinečnosti - Posilování dobrého jména - Celoroční využití - Velký reklamní poutač, reklama s dlouhou životností - Snadná manipulace a obsluha - Interiérové ​​i exteriérové ​​využití - Mobilita, jednoduchá přeprava či přemístění.

 

Vyžádejte si cenovou nabídku info@reklamninafukovadla.cz nebo nás kontaktuje nás telefonicky 777 957 943

Prohlédněte si širkou nabídku nafukovacích reklam nebo se inspirujte referencemi.

 

 


novinka
akce
top produkt