KONTAKT

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.reklamninafukovadla.cz

Úvod » PRO OBCE, MĚSTA A CVČ

Nafukovací reklama a atrakce pro města, obce a centra volného času

 

Pořádání kulturních, sportovních či jiných společenských akcí je důležitou součástí aktivit samosprávy. Vedení města, správa obce nebo místní centra volného času často připravují projekty pro občany a místní komunitu, které je třeba zároveň oživit a využít i na propagační cíle samosprávy. Právě pro tyto účely vyrábíme nafukovací reklamy, reklamní nafukovadla nebo reklamní skákací hrady, které splňují trendy projektů a ekonomické nakládání s rozpočtem. Nafukovací reklama a reklamní nafukovadla REATEK rámcově zapadají do množství společenských a propagačních projektů, přičemž slouží samosprávě dlouhodobě a jsou využitelné během celého roku v interiéru či v exteriéru.
 
Máme zkušenosti, na základě kterých pro vás vyrobíme kvalitní nafukovací reklamu nebo bezpečnou reklamní atrakci, která vám přinese řadu výhod.


Celoroční využití na společenské, kulturní, sportovní, propagační a charitativní akce - Hospodárné nakládání s rozpočtem města a strategická investice - Cenově dostupná investice - Strategická investice do marketingu - Propagace samosprávy - Upoutání občanů a projevení zájmu o občanům

Vyžádejte si cenovou nabídku info@reklamninafukovadla nebo telefonicky 776 673 462