Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » PRO OBCE, MĚSTA A CVČ

PRO OBCE, MĚSTA A CVČ

Nafukovací reklama a reklamní atrakce pro města, obce a centra volného času

Pořádání kulturních, sportovních či jiných společenských akcí je důležitou součástí aktivit samosprávy. Vedení města, správa obce nebo místní centra volného času často připravují projekty pro občany a místní komunitu, které je třeba zároveň oživit a využít i na propagační cíle samosprávy.

Právě pro tyto účely vyrábíme nafukovací reklamy, reklamní nafukovadla nebo reklamní skákací hrady, které splňují trendy projekty a ekonomické nakládání s rozpočtem. Nafukovací reklama a reklamní nafukovadla REATEK rámcově zapadají do množství společenských a propagačních projektů, přičemž slouží samosprávě dlouhodobě a jsou využitelné během celého roku v interiéru či v exteriéru.

Máme zkušenosti, na základě kterých pro vás vyrobíme kvalitní nafukovací reklamu nebo bezpečnou reklamní atrakci, která vám přinese řadu výhod:

- Celoroční využití na společenské, kulturní, sportovní, propagační a charitativní akce

- Hospodárné nakládání s rozpočtem města a strategická investice

- Cenově dostupná investice

- Strategická investice do marketingu

- Propagace samosprávy

- Upoutání občanů a projevení zájmu o občany

Vyžádejte si cenovou nabídku telefonicky 777 957 943 a 776 673 462 nebo nám napište info@reklamninafukovadla


CZK
CZK


novinka
akce
top produkt