Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » PRO OBCHODNÍ CENTRA

PRO OBCHODNÍ CENTRA

Nafukovací reklama a reklamní nafukovací poutače pro obchodní centra

Obchodní centra jsou oblíbeným výletem nejedné rodiny ať už kvůli nákupům nebo trávení volného času. Konkurence je vysoká i mezi obchodními centry, proto nejednou třeba strategicky přilákat zákazníky právě k Vám. Právě v této oblasti pomáháme našim obchodním partnerům. Pro zvyšování návštěvnosti a podporu marketingových i obchodních výsledků vyrábíme pro klienty nafukovací reklamy, které zvýrazňují, svou velikostí a barevností poutají a napomáhají v dosahování marketingových cílů.

Nafukovací reklamy REATEK vyrábíme z kvalitních materiálů, mají dlouhou životnost a proto jsou efektivní investicí do reklamy, která je zároveň na dlouhodobé a pravidelné využívání. Naši obchodní partneři ocení výhody velkých nafukovacích reklam, které jsou vyrobeny na zakázku s potiskem dle požadavku, přičemž je lze využívat celoročně v interiéru i v exteriéru.

Zvýšení návštěvnosti a oblíbenost vašeho obchodního centra můžete podpořit originální nafukovací reklamou nebo reklamní dětskou atrakcí, přičemž efektivně využijete prostředky určené na zvyšování prodeje a dosahování marketingových cílů.

Využijte této příležitosti a staňte se dalším majitelem nafukovací reklamy REATEK, která bude i pro vás přínosem:
- Originální a poutavá reklama

- Dostupné a rentabilní řešení na podporu prodeje

- Efektivní investice do marketingového nástroje / reklamy

- Získání pozornosti a oblíbenosti návštěvníků

- Zvýraznění jedinečnosti

- Odlišnost od konkurence

- Posilování dobrého jména

- Celoroční využití

- Využití v interiéru i exteriéru

- Snadná manipulace a mobilita

- Využití na několika marketingových kampaních


CZK
CZK
novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt
novinka
akce
top produkt
novinka
akce
top produkt
novinka
akce
top produkt