Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKT

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.reklamninafukovadla.cz

Úvod » PRO OBCHODNÍ CENTRA

Nafukovací reklamy a atrakce pro obchodní centra

Nafukovací reklama a reklamní nafukovací poutače pro obchodní centra

Obchodní centra jsou oblíbeným výletům nejedné rodiny ať už kvůli nákupům nebo trávení volného času. Konkurence je vysoká i mezi obchodními centry, proto nejednou třeba strategicky přilákat zákazníky právě k Vám. Právě v této oblasti pomáháme našim obchodním partnerům. Pro zvyšování návštěvnosti a podporu marketingových i obchodních výsledků vyrábíme pro klienty nafukovací reklamy, které zvýrazňují, svou velikostí a barevností poutají a napomáhají v dosahování marketingových cílů. Nafukovací reklamy REATEK vyrábíme z kvalitních materiálů, mají dlouhou životnost a proto jsou efektivní investicí do reklamy, která je zároveň na dlouhodobé a pravidelné využívání. Naši obchodní partneři ocení výhody velkých nafukovacích reklam, které jsou vyrobeny na zakázku s potiskem dle požadavku, přičemž je lze využívat celoročně v interiéru i v exteriéru.


 
Zvýšení návštěvnosti a oblíbenost vašeho obchodního centra můžete podpořit originální nafukovací reklamou nebo reklamní dětskou atrakcí, přičemž efektivně využijete prostředky určené na zvyšování prodeje a dosahování marketingových cílů. Využijte této příležitosti a staňte se dalším majitelem nafukovací reklamy REATEK, která bude i pro vás přínosem:
 
Originální a poutavá reklama - Dostupné a rentabilní řešení na podporu prodeje - Efektivní investice do marketingového nástroje / reklamy - Získání pozornosti a oblíbenosti návštěvníky - Zvýraznění jedinečnosti - Odlišnost od konkurence - Posilování dobrého jména - Celoroční využití - Využití v interiéru i exteriéru - Snadná manipulace a mobilita - Využití na několik marketingové kampaně

 

Vyžádejte si cenovou nabídku info@reklamninafukovadla.cz nebo nás kontaktuje nás telefonicky 777 957 943

Prohlédněte si širkou nabídku nafukovacích reklam nebo se inspirujte referencemi.

 
novinka
akce
top produkt