KONTAKT

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.reklamninafukovadla.cz

Úvod » PRO OBCHODNÍ CENTRA

Nafukovací reklamy a atrakce pro obchodní centra

Nafukovací reklama a reklamní nafukovací poutače pro obchodní centra

Obchodní centra jsou oblíbeným výletům nejedné rodiny ať už kvůli nákupům nebo trávení volného času. Konkurence je vysoká i mezi obchodními centry, proto nejednou třeba strategicky přilákat zákazníky právě k Vám. Právě v této oblasti pomáháme našim obchodním partnerům. Pro zvyšování návštěvnosti a podporu marketingových i obchodních výsledků vyrábíme pro klienty nafukovací reklamy, které zvýrazňují, svou velikostí a barevností poutají a napomáhají v dosahování marketingových cílů. Nafukovací reklamy REATEK vyrábíme z kvalitních materiálů, mají dlouhou životnost a proto jsou efektivní investicí do reklamy, která je zároveň na dlouhodobé a pravidelné využívání. Naši obchodní partneři ocení výhody velkých nafukovacích reklam, které jsou vyrobeny na zakázku s potiskem dle požadavku, přičemž je lze využívat celoročně v interiéru i v exteriéru.


 
Zvýšení návštěvnosti a oblíbenost vašeho obchodního centra můžete podpořit originální nafukovací reklamou nebo reklamní dětskou atrakcí, přičemž efektivně využijete prostředky určené na zvyšování prodeje a dosahování marketingových cílů. Využijte této příležitosti a staňte se dalším majitelem nafukovací reklamy REATEK, která bude i pro vás přínosem:
 
Originální a poutavá reklama - Dostupné a rentabilní řešení na podporu prodeje - Efektivní investice do marketingového nástroje / reklamy - Získání pozornosti a oblíbenosti návštěvníky - Zvýraznění jedinečnosti - Odlišnost od konkurence - Posilování dobrého jména - Celoroční využití - Využití v interiéru i exteriéru - Snadná manipulace a mobilita - Využití na několik marketingové kampaně

 

Vyžádejte si cenovou nabídku info@reklamninafukovadla.cz nebo nás kontaktuje nás telefonicky 777 957 943

Prohlédněte si širkou nabídku nafukovacích reklam nebo se inspirujte referencemi.