Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKT

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.reklamninafukovadla.cz

Úvod » PRO ORGANIZACE A HNUTÍ

PRO ORGANIZACE A HNUTÍ

Nafukovací reklamní poutače a reklamní atrakce pro organizace, hnutí, politické strany a občanská sdružení

Pokud hledáte způsob jak komunikovat se širokou skupinou občanů, tak jste na správném místě. Právě v této oblasti pomáháme organizacím, politickým hnutím a občanským sdružením tak, že pro ně vyrábíme nafukovací reklamy, poutače a atrakce s reklamou, v barvách a potiskem jejich organizace pro efektivnost kampaně.

Nafukovací reklamy a reklamní atrakce REATEK vám pomohou při organizování akcí, eventů, při průzkumu mínění, zjištění preferencí, názoru nebo získání hlasů občanů. Naše nafukovací reklamy nebo reklamní atrakce vám pomohou v dosahování cílů a poslání vaší organizace, hnutí, přičemž dokážou občanům, že máte zájem a zároveň si zvýšíte oblíbenost.

Spolehněte se na naše zkušenosti s výrobou reklamních poutačů a atrakcí, které potlačíme vaší reklamou, myšlenkou nebo sloganem.

Vyrábíme nafukovací reklamy, které organizacím, politickým hnutím a občanským sdružením slouží dlouhodobě, celoročně na několika akcích, propagačních nebo dobročinných akcích.

Vyrobíme pro vás kvalitní, dominantní a poutavou nafukovací reklamu, která vám pomůže v úspěšném dosahování cílů a propagační aktivity vašeho hnutí nebo sdružení.

Cenové nabídky na vyžádání telefonicky 777 957 943 a 776 673 462 nebo e-mailem info@reklamninafukovadla.cz

PROHLÉDNĚTE SI REFERENČNÍ PROJEKTY A ŠIROKOU NABÍDKU NAFUKOVACÍCH REKLAM A REKLAMNÍCH SKÁKACÍCH HRADŮ A SOUTĚŽNÍCH ATRAKCÍ PRO MLÁDEŽ NA NAŠEM FACEBOOK PROFILU


CZK
CZK- Celoroční využití na společenské, kulturní, sportovní, propagační a charitativní akce

- Komunikuje a oslovuje cílovou skupinu

- Zvýrazňuje jedinečnost

- Posiluje dobré jméno a vrývá do povědomí veřejnosti

- Cenově dostupná a strategická investice do reklamního nosiče

- Napomůže vám v dosahování poslání

- Propaguje vaši myšlenku a cíl

- Projevený zájem o komunikaci s občany a získání oblíbenosti