KONTAKT

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.reklamninafukovadla.cz

Úvod » PRO ORGANIZACE A HNUTÍ

Nafukovací reklama pro regiony, organizace a hnutí

Nafukovací reklamní poutače a reklamní atrakce pro organizace, hnutí, politické strany a občanská sdružení

 

Pokud hledáte způsob jak komunikovat s širokou skupinou občanů, tak jste na správném místě. Právě v této oblasti pomáháme organizacím, politickým hnutím a občanským sdružením tak, že pro ně vyrábíme nafukovací reklamy, poutače a atrakce s reklamou, v barvách a potiskem jejich organizace pro efektivnost kampaně. Nafukovací reklamy a reklamní atrakce REATEK vám pomohou při organizování akcí, eventů, při průzkumu mínění, zjištění preferencí, názoru nebo získání hlasů občanů. Naše nafukovací reklamy nebo reklamní atrakce vám pomohou v dosahování cíle a poslání vaší organizace, hnutí, přičemž dokáží občanům, že máte zájem a zároveň zvýšíte si oblíbenost.
 
Spolehněte se na naše zkušenosti s výrobou reklamních poutačů a atrakcí, které potlačíme vaší reklamou, myšlenkou nebo sloganem.
 
Vyrábíme nafukovací reklamy, které organizacím, politickým hnutím a občanským sdružením slouží dlouhodobě, celoročně na několika akcích, propagačních nebo dobročinných akcích.
 
Vyrobíme pro vás kvalitní, dominantní a poutavou nafukovací reklamu, která vám pomůže v úspěšném dosahování cíle a propagační aktivity vašeho hnutí nebo sdružení.
Celoroční využití na společenské, kulturní, sportovní, propagační a charitativní akce - Komunikuje a oslovuje cílovou skupinu - Zvýrazňuje jedinečnost - Posiluje dobré jméno a vrývá do povědomí veřejnosti - Cenově dostupná a strategická investice do reklamního nosiče - Napomůže vám v dosahování poslání - Propaguje vaši myšlenku a cíl - Projevený zájem o komunikaci s občany a získání oblíbenosti

 

Vyžádejte si cenovou nabídku info@reklamninafukovadla.cz nebo nás kontaktuje nás telefonicky 777 957 943

Prohlédněte si širkou nabídku nafukovacích reklam nebo se inspirujte referencemi.

- Celoroční využití na společenské, kulturní, sportovní, propagační a charitativní akce

- Komunikuje a oslovuje cílovou skupinu

- Zvýrazňuje jedinečnost

- Posiluje dobré jméno a vrývá do povědomí veřejnosti

- Cenově dostupná a strategická investice do reklamního nosiče

- Napomůže vám v dosahování poslání

- Propaguje vaši myšlenku a cíl

- Projevený zájem o komunikaci s občany a získání oblíbenosti