Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » PRO SPORTOVIŠTĚ

PRO SPORTOVIŠTĚ

Nafukovací reklamy pro sportovní areály, rekreační zařízení, plovárny, aquaparky, lyžařská střediska a jiné sezónní sportoviště

Netřeba zmiňovat, že sezónu třeba využít na maximum a získat vyšší prodejní výsledky v porovnání s předchozím rokem. Pokud hledáte způsob jak zpropagovat a upoutat návštěvníky vašeho aquaparku, plovárny, lyžařského střediska, sportovního areálu nebo jiného sportoviště, jste na správném místě.

Pomáháme našim obchodním partnerům zvýraznit se a dosáhnout marketingové cíle právě díky dostupnému řešení jako jsou nafukovací reklamy REATEK. Naše nafukovací reklamy a reklamní atrakce oživí vaše areály, upoutají a přilákají potenciální zákazníky.

Nejednomu z našich zákazníků se podařilo odlišit od konkurence a zvýšit si návštěvnost pomocí dobře zvolené nafukovací reklamě REATEK. Nafukovací reklama jako nafukovací reklamní brány, 3D makety a maskoti, svítící sloupy nebo reklamní nafukovací atrakce upoutají a přilákají během sezóny potenciální zákazníky. Přidejte se k našim obchodním partnerům, kteří již výhody nafukovacích atrakcí znají:

Vyžádejte si cenovou nabídku telefonicky 777 957 943 a 776 673 462 nebo nám napište info@reklamninafukovadla.cz

PROHLÉDNĚTE SI ŠIROKOU NABÍDKU NAFUKOVACÍCH REKLAM, REKLAMNÍCH SKÁKACÍCH HRADŮ, REKLAMNÍCH SPORTOVNÍCH A SOUTĚŽNÍCH ATRAKCÍ PRO MLÁDEŽ A DOSPĚLÉ, KTERÉ SI DALI VYROBIT JINÉ AQUAPARKY, PLOVÁRNY, SPORTOVIŠTĚ - FACEBOOK PROFIL


CZK
CZK
novinka
akce
top produkt

- Poutavý reklamní nosič, s potiskem dle požadavku

- Cenově dostupná a rentabilní investice do reklamního nosiče

- Pomáhá zvyšovat návštěvnost a obsazenost sportoviště

- Odlišnost od konkurence

- Zvýraznění jedinečnosti

- Posilování dobrého jména

- Využití na několika marketingových kampaních

- Velký reklamní poutač, reklama s dlouhou životností

- Snadná manipulace a obsluha

- Mobilita, jednoduchá přeprava či přemístění