Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » PUJCOVNAATRAKCI.CZ

Půjčovna atrakcí

Zajišťujeme pronájem atrakcí, party stanů, organizování her v severní a jižní Moravě.

Akce, hry a zábava je hlavní náplní naší činnosti, proto se zaměřujeme na pronájem a zajišťování atrakcí a organizování soutěží na firemní akce, firemní večírky, road show, klientské dny, sportovní dny, family days, garden party, grill párty, oslavy, dny otevřeným dveří, teambuildingy, narozeniny, narozeninové oslavy, výročí, dětské dny, dětské párty, dětské sportovní akce.

SKÁKADLA - SKLUZAVKY - FOTBALY – SILOMĚRY - SIMULÁTORY

U nás najdete nejširší a kompletní nabídku aktivních, interaktivních, teambuildingových, individuálních, soutěžních her, teambuildingových či zábavných atrakcí, které přineseme přímo ke Vám a postaráme se o nejlepší zábavu.

Cenovou nabídku zasíláme obratem – cena zahrnuje montáž, demontáž, vyškolenou obsluhu zajišťující bezproblémový chod atrakcie, provoz pro veřejnost zdarma, pojištění. Na atrakcích nejsou uvedeny reklamní nápisy.

Také nabízíme možnost využít naše služby v oblastech teambuildingu, organizování a zajišťování akcí a soutěží pro děti, společnosti a organizace.