Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


23. 07. 2019

Z čeho sa nafukovací reklamy vyrábí?

Nejčastěji používané materiály na výrobu nafukovací reklamy

PVC Polyester 600 D / Oxford nylon / PVC nylon 600 D - je více názvů shodného výrobního materiálu, který je PVC plachtovina / celtovina (pevná textilie) potahovaná polyuretanem, s UV úpravou, voděodolný materiál. Lehčí materiál, jehož výhodou je tvarovatelnost, nízká hmotnost a také flexibilita, tím pádem jednodušší manipulace, menší objem sbaleného nafukovadla při přepravě a skladování. PVC nylon je vhodný pro výrobu nafukovacích reklam jako reklamní brány, oblouky, 3D maskoti, repliky produktovým apod. PVC Polyester není nevhodný pro výrobu zábavných, skákacích Hradová a atrakcí a také není vhodný pro výrobu nafukovací reklamy vystavované vyšší zátěži s intenzivním využíváním v terénu.

 

 • Nízká hmotnost materiálu
 • Cenově výhodné řešení
 • Nižší životnost oproti PVC D-Tex 0,45mm
 • UV ošetření, voděodolný a protihorľavý materiál
   

PVC D-TEX (PLATO, Tarpaulin) 0,40 mm - 0,45 mm, 550g / m2 - základní látka PES 100% s PVC povrchovou úpravou resp. zátěrem - tzv. "Pogumovaný" materiál blízký materiálu na výrobu skákacích hradů a zábavních atrakcí, pouze v tomto případě o něco cení pro lepší tvarovatelnost na výrobu nafukovacích reklam. Materiál je voděodolný, má UV úpravu a úpravu proti hořlavosti. Materiál se nejvíce používá k výrobě profesionálních, digitální potištěných reklamních nafukovadel jako jsou reklamní brány - oblouky, stany a 3D repliky.
Výhodou materiálu je jeho vysoká výdrž, proto se používá na výrobu nafukovacích reklamních produktů, které se intezivně využívají v exteriéru. Rovněž se používá na výrobu šitých profesionálních, celodigitálne potištěných nafukovacích reklamních produktů. Splňuje normy DIN53354 / nátrhovú pevnost 1500N / 5cm /, DIN53357 / přilnavost /, DIN 4102 / protihorľavosť /, DIN53372 / odolnost od -30 do + 70 /.

 

 • Hrubý materiál blízký k materiálu na výrobu skákacích hradů
 • Silný a odolný
 • Vysoká nátrhovú pevnost
 • Snadno se čistí
 • UV ošetření, voděodolný a protihorľavý materiál
 • Digitální potisk bez omezení (loga, grafika, celopotisk)

 
 
PVC D-TEX (PLATO, Tarpaulin) 0,55, 550g / m2 - základní látka PES 100% s PVC zátěrem. Tento "pogumovaný" materiál je nejpoužívanější na výrobu zábavních atrakcí - hradů, komb, skluzavek, fotbalů a i. Má vysokou nátrhovú pevnost 2100N / 5cm a splňuje normy DIN53357 / nátrhovú pevnost 2100N / 5cm /, DIN53357 / přilnavost /, DIN 4102 / protihorľavosť /, DIN53372 / odolnost od -30 do + 70 /. Používá se v případě potřeby na konstrukce větších nafukovacích stanů a jiných maxi nafukovadel a hlavně výrobu reklamních skákacích hradů, nafukovacích skluzavek, zábavných, sportovních a soutěžních atrakcí.

 

 • Pevný, hrubý materiál na výrobu reklamních skákacích hradů, sportovních atrakcí apod.
 • Silný a odolný
 • Vysoká nátrhovú pevnost
 • Snadno se čistí
 • UV ošetření, voděodolný a protihorľavý materiál
 • Digitální potisk bez omezení (loga, grafika, celopotisk)
   
   

Ripstop nylon - materiál potahovaný polyuretanem. Ripstop je tkanina s vysokou pevností, vyrobená technikou kde do tenké textilie jsou zatkané s odstupem 5-8 mm tlustější osnovní nebo i útkové nitě, materiál má členitou strukturu a dosahuje vysokou tržnou pevnost. Používá se na výrobu air dancer poutačů (vlající postavičky a tubusy) od, kterých se vyžaduje pohyb během provozu. Také se využívá vyztužení vnitřních částí jiných nafukovacích reklam.


 
PVC D-TEX (PLATO, Tarpaulin) 0,18 mm / 0,20 mm - tenký voděodolný materiál s PVC zátěrem, který se používá na výrobu reklamních, heliových vzducholodí a létajících reklamuje balónů. Také se doporučuje na výrobu nafukovacích 3D replik produktových s velikostí do 2 m určených do interiéru.