Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

slide-1
slide-2
slide-3

Blog

Výběr toho správního dodavatele? Co zvážit...

20. 09. 2019

Při koupi nafukovací reklamy důležitou část sehrává výběr správného dodavatele. Nákup reklamního nafukovadla je investice a měla by na rozdíl od klasických forem reklamy sloužit dlouhodobě. Proto je třeba zvážit zda má dodavatel referenční projekty, jaké jsou jeho dodací lhůty či použité materiály.

celý článek

Jak nafukovací reklama zvyšuje vaši brand recognition?

15. 08. 2019

Pět prokázaných způsobů jak nafukovací reklama zvyšuje známost značky, prodejny, produktu nebo služby and zvyšuje zájem lidí.

celý článek

Zvolte si tou správnou nafukovací reklamu

31. 07. 2019

Je důležité přehodnotit způsob, jakým chcete reklamní nafukovadlo využívat a při jakých příležitostech, abyste si vybrali správně.

celý článek

Z čeho sa nafukovací reklamy vyrábí?

23. 07. 2019

Před tím než si nafukovací reklamu zakoupíte informujte se o použitých materiálech a zpracování. Zjistěte si zda se z dlouhodobého hlediska vyplatí nafukovací reklama s napojením na kompresor, jakou životnost mají vzduchotěsné nafukovadla, zda je materiál ošetřen pro UV záření, zda je možnost výměny

celý článek

Jaké výhody očekávat od nafukovací reklamy?

04. 07. 2019

V následujících bodech naleznete nejčastější důvody proč si firmy vyberou právě nafukovací reklamu.

celý článek