KONTAKT

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.reklamninafukovadla.cz

Úvod » OBLOUKY A BRÁNY

Nafukovací reklamní brány a reklamní sportoví oblouky

Nafukovací reklamní brána / nafukovací reklamní oblouk je výrazný reklamní poutač vhodný na sportovní akce, výstavy-veletrhy, promoakce, sponzorské akce, uvádění nových produktů na trh, firemní akce, společenské akce, kulturní akce nebo koncerty s účelem zviditelnění a zvýšení povědomí o firmě a značce produktu nebo služby.


Reklamní nafukovací oblouky a brány vyrábíme v různých barevných provedeních, barevných kombinacích, s individuálním brandingem (digitální potisk, design prvků, loga) a praktickým velcro systémem, který umožňuje reklamní bannery na oblouku vyměňovat.


Designové prvky nafukovacích oblouků jsou neomezené a zákazník si může dát vyrobit kromě standardních modelů nafukovacích oblouků i speciální model podle vlastního návrhu a designu.


Nabízíme výrobní flexibilitu, rychlou dodací dobu a spolehlivé reklamní nafukovací brány a oblouky.

Kontaktujte nás pro cenovou kalkulaci nebo aktuální ceník standardních modelů oblouků a bran, který Vám odešleme obratem.

Hlavní výhody nafukovacích reklamních hran a oblouků REATEK:

- Celoroční využití
- Velká, plošná, nepřehlédnutelná 3D reklama
- Výhodná investice s dlouhodobým využitím a vyššími marketingovými výsledky
- Bez dodatečných nákladů
- Dlouhá životnost, až 10 let
- Všestranné využití: reklamní kampaně, zvýraznění prodejny, výstavy, promo akce, prezentace produktů a služeb, propagační akce, eventy, festivaly, sponzoring, předvolební kampaně, politické kampaně, městské a obecní akce, reklamní dekorace a jiné.
- Exteriérové ​​i interiérové ​​využití
- Barevnost a potisk dle požadavků
- Flexibilita: možnost výměnných - odnímatelných řešení reklamních nápisů
- Mobilita, přenosnost v osobním automobilu
- Snadná manipulace
- Nenároční údržba
- Účelný i účinný marketing: upoutání zákazníka, prodej, dojem, zvýraznění, prezentace, konkurenční náskok, propagace, originální nabídka / oznámení, nepřehlédnutelnost