Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKT

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.reklamninafukovadla.cz

Úvod » XXL NAFUKOVADLA » Airdancery

Airdancery - tančící nafukovací panáky

Reklamní nafukovací airdancery nahrazují nudné reklamní tabule a originálně zvýrazňují Vaši prodejnu, restauraci, pobočku, obchodní zastoupení nebo sídlo firmy, autoservis, automyčky či jinou preádzku.


Vlající postavička přitáhne pozornost a upozorní na Vaši provoz originálním způsobem. Výhodou airdancer poutačů je jednoduchá manipulace, design dle požadavku a mobilita. Vlající postavičky - airdancery - je možné využívat dlouhodobě a obměňovat reklamní rukávec nebo odnímatelný banner dle aktuální nabídky, reklamy či kampaně.


Reklamní airdancer poutač / vlající postavičky / tančících panáků dodáváme s kompletním příslušenstvím. Barva, potisk, velikost, loga a design airdancer reklamy je volitelný dle požadavku zákazníka.


CZK
CZKVyrábíme různé designy reklamních airdancerů ve výši od 2,5 do 6 metrů. Podle grafických podkladů připravíme 3D vizuál pro lepší představu o finálním produktu.


Reklamní airdancer / vlající postavička je vyrobena ze speciální lehké PVC nylon textilie, odolné vůči povětrnostním podmínkám, s UV ošetřením proti vyblednutí barev. Manipulace je jednoduchá, instalaci zvládne 1 osoba, reklamní poutač je mobilní a lze jej přepravit v osobním autě.