KONTAKT

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.reklamninafukovadla.cz

Úvod »XXL NAFUKOVADLA » Air dancer

Air dancer - Reklamní nafukovací poutač

Nafukovací reklama air dancer, vlající reklamní postavička - barevný nafukovací poutač nahrazuje nudnou reklamní tabuli a originální zvýrazní Vaši prodejnu, prodejní místo, restauraci, pobočku, obchodní zastoupení nebo sídlo firmy, autoservis, automyčky či jinou provoz.
 
Vanoucí, reklamní poutač přitáhne pozornost a upozorní na Vaši provoz originálním způsobem. Výhodou airdancer poutačů je jednoduchá manipulace, okamžitá instalace, design dle požadavku a mobilita. Vlající postavičky - airdancery - lze využívat dlouhodobě a obměňovat reklamní rukávec nebo odnímatelný banner dle aktuální nabídky, reklamy či kampaně.
 
Air dancer - reklamní poutač zahrnuje kompletní příslušenství na provoz, výběr barev či barevné kombinace a reklamní potisk.

Vyrábíme různé designy reklamních airdancerů ve výši od 2,5 do 6 metrů. Podle grafických podkladů připravíme 3D vizuál pro lepší představu o finálním produktu.


Reklamní airdancer / vlající postavička je vyrobena ze speciální lehké PVC nylon textilie, odolné vůči povětrnostním podmínkám, s UV ošetřením proti vyblednutí barev. Manipulace je jednoduchá, instalaci zvládne 1 osoba, reklamní poutač je mobilní a lze jej přepravit v osobním autě.