Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKT

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.reklamninafukovadla.cz

Úvod »XXL NAFUKOVADLA » Nafukovací billboardy

Nafukovací billboardy

Reklamní nafukovací billboardy nahrazují nudné reklamní tabule, billboardy a originálním způsobem zajišťují reklamu pro Vaši společnost, firmu, značku, produkt nebo službu. Svou barevností zaujmou, a tím, že je lze snadno přemisťovat, můžete mít reklamu pokaždé na jiném místě. Nafukovací billboard můžete využívat celoročně.

Velcro systém - řešení výměnných bannerů umožňuje měnit reklamní banner dle aktuální nabídky, reklamy a marketingové kampaně. Nafukovací billboardy jsou dodávány s kompletním příslušenstvím - kompresor, přenosná taška, lana a manuál.

Nafukovací billboardy vyrábíme ve standardních rozměrech, ale zajišťujeme i zakázkovou výrobu dle požadavků našich klientů jako je barva, design, rozměr, potisk rámu apod.

Základní velikosti nafukovacích billboardů se pohybují od malých rozměrů 5 x 4 m vhodný i do interiéru, např. na výstavy, veletrhy nebo velký rozměr billboard 10 x 8 m vhodný do exteriéru.


Nafukovací billboard představuje moderní formu mobilní reklamy, protože je přenosná, flexibilní (lze vyměňovat reklamní banner), víceúčelová, celoroční a vhodná na různé akce, výstavy, festivaly, nebo příležitosti jako uvedení nového výrobku na trh, zlevněné nabídky, otevření prodejny, výprodej a podobně.