KONTAKT

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.reklamninafukovadla.cz

Úvod »XXL NAFUKOVADLA » Nafukovací billboardy

Nafukovací billboardy

Reklamní nafukovací billboardy nahrazují nudné reklamní tabule, billboardy a originálním způsobem zajišťují reklamu pro Vaši společnost, firmu, značku, produkt nebo službu. Svou barevností zaujmou, a tím, že je lze snadno přemisťovat, můžete mít reklamu pokaždé na jiném místě. Nafukovací billboard můžete využívat celoročně.

Velcro systém - řešení výměnných bannerů umožňuje měnit reklamní banner dle aktuální nabídky, reklamy a marketingové kampaně. Nafukovací billboardy jsou dodávány s kompletním příslušenstvím - kompresor, přenosná taška, lana a manuál.

Nafukovací billboardy vyrábíme ve standardních rozměrech, ale zajišťujeme i zakázkovou výrobu dle požadavků našich klientů jako je barva, design, rozměr, potisk rámu apod.

Základní velikosti nafukovacích billboardů se pohybují od malých rozměrů 5 x 4 m vhodný i do interiéru, např. na výstavy, veletrhy nebo velký rozměr billboard 10 x 8 m vhodný do exteriéru.


Nafukovací billboard představuje moderní formu mobilní reklamy, protože je přenosná, flexibilní (lze vyměňovat reklamní banner), víceúčelová, celoroční a vhodná na různé akce, výstavy, festivaly, nebo příležitosti jako uvedení nového výrobku na trh, zlevněné nabídky, otevření prodejny, výprodej a podobně.