Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » XXL NAFUKOVADLA » Nafukovací obrazovky

Nafukovaci obrazovky

Nafukovací obrazovky, mobilní kino s projekčním plátnem vyrábíme v 3 základních rozměrech. Obrazovka se skládá z nafukovacího PVC rámu, na kterém je napnutý profesionální promítací plátno. Rozměr plátna splňuje standard, aspect ratio 4: 3 nebo 16: 9, čímž vytváří rozměr obrazovky příznivý pro lidské oko.

Stabilita rámu je zajištěna kotvícím systémem a pevnost rámu zajišťuje nízkohlučný ventilátor, který udržuje v rámu vysoký tlak. Výhodami obrazovky jsou mobilita, snadná instalace a nenáročnost na přepravu, skladování nebo údržbu.


CZK
CZKNafukovací obrazovky, nafukovací promítací plátna dodáváme s kompletním příslušenstvím: nafukovací PVC rám z PVC D-texu 0,55 mm, vzduchotěsné provedení z 0,60 mm PVC D-texu, 1x promítací plátno, nízkohlučný kompresor 950 W při provedení s napojením na kompresor, přenosný / úložný vak a manuál.


Nafukovací obrazovka je mobilní a vhodná na různé eventy, akce, s možností aplikovat systém velcro - odnímatelné reklamní bannery, snadná manipulace a skladování.