Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » XXL NAFUKOVADLA » Nafukovací sloupy

nafukovací reklamní sloupy, nafukovací totemy, nafukovací sloupy

Reklamní sloupy nahrazují stereotypní reklamní tabule, billboardy a originálním způsobem zajišťují reklamu pro Vaši firmu, značku, prodejnu, restauraci, pobočku, autoservis, automyčky, obchodní či zábavní centrum, nebo penzion.


Nafukovací reklamní sloup svou barevností přitáhne pozornost a upozorní na Vaši provoz a na Vaši nabídku originálním způsobem. Výhodou je snadná manipulace, celoroční využití a mobilita. Reklamní nafukovací sloup lze umísťovat pokaždé na jiné místo, také můžete na něm měnit reklamní banner podle aktuální reklamní kampaně a nabídky. Na reklamní sloup lze upevnit jeden hlavní banner nebo 2 bannery, na každou polovinu jiný.


CZK
CZK
novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt

Reklamní nafukovací sloupy dodáváme s kompletním příslušenstvím. Barva, potisk, velikost je volitelná dle požadavku zákazníka. Vyrábíme různé velikosti reklamních sloupů ve výšce od 2,5 do 10 metrů. Velcro systém - řešení výměnných bannerů, které umožňuje využívat reklamní sloup na všechny kampaně, stačí pouze vyměnit reklamní bannery.Reklamní nafukovací sloupy jsou vyrobeny z PVC D-texu 0,45mm, kvalitní materiál s certifikací, odolný vůči povětrnostním podmínkám, s UV ošetřením proti vyblednutí barev. Manipulace je jednoduchá a instalaci zvládne 1 osoba při velikosti do 4m, výše reklamní sloupy vyžadují 2 osoby na zprovoznění.