KONTAKT

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.reklamninafukovadla.cz

Úvod »XXL NAFUKOVADLA » Nafukovací totemy

Nafukovací reklamní totemy, nafukovací reklamní sloupy

Reklamní nafukovací sloupy a nafukovací totemy nahrazují stereotypní reklamní tabule, billboardy a originálním způsobem zajišťují reklamu pro Vaši firmu, značku, prodejnu, restauraci, pobočku, autoservis, automyčky, obchodní či zábavní centrum, nebo penzion.
 
Nafukovací reklamní sloup / nafukovací reklamní totem svou barevností přitáhne pozornost a upozorní na Váš provoz, Vaši nabídku, obchodní značku originálním způsobem. Výhodou je jednoduchá manipulace, celoroční využití a mobilita - přenosnost reklamního poutače.

 Reklamní nafukovací sloupy dodáváme s kompletním příslušenstvím. Barva, potisk, velikost je volitelná dle požadavku zákazníka. Vyrábíme různé velikosti reklamních sloupů ve výšce od 2,5 do 10 metrů. Velcro systém - řešení výměnných bannerů, které umožňuje využívat reklamní sloup na všechny kampaně, stačí pouze vyměnit reklamní bannery.Reklamní nafukovací sloupy jsou vyrobeny z PVC D-texu 0,45mm, kvalitní materiál s certifikací, odolný vůči povětrnostním podmínkám, s UV ošetřením proti vyblednutí barev. Manipulace je jednoduchá a instalaci zvládne 1 osoba při velikosti do 4m, výše reklamní sloupy vyžadují 2 osoby na zprovoznění.