KONTAKT

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.reklamninafukovadla.cz

Úvod »NAFUKOVACÍ STANY » SPIDER stan 5-8 nohý

SPIDER stan 5-8 nohý

Jednoduchá manipulace, mobilita, rychlá montáž a demontáž.


Nafukovací reklamní stany REATEK v ceně zahrnují kompletní příslušenství: kompresor, přenosná - úložná taška, návod k obsluze a záruku.


Nafukovací stany vyrábíme dle požadavků zákazníka: barva, barevná kombinace, potisk, velcro systém na odnímatelné / výměnné reklamní bannery, branding, 3D loga nebo jiné požadavky. Klasické reklamní nafukovací stany se vyrábějí v externích velikostech od 4 x 4 m až do 10 x10 m, stejně vyrábíme i zakázkové rozměry dle potřeb zákazníka.


Hlavní výhody nafukovacích reklamních stanů REATEK:
- Celoroční využití
- Velká, plošná, nepřehlédnutelná 3D reklama
- Výhodná investice s dlouhodobým využitím a vyššími marketingovými výsledky
- Bez dodatečných nákladů
- Dlouhá životnost, až 10 let
- Všestranné využití: reklamní kampaně, zvýraznění prodejny, výstavy, promo akce, prezentace produktů a služeb, propagační akce, eventy, festivaly, sponzoring, předvolební kampaně, politické kampaně, městské a obecní akce, reklamní dekorace a jiné.
- Exteriérové i interiérové využití
- Barevnost a potisk dle požadavků
- Flexibilita: možnost výměnných - odnímatelných řešení reklamních nápisů
- Mobilita, přenosnost v osobním automobilu
- Snadná manipulace
- Nenároční údržba
- Účelný i účinný marketing: upoutání zákazníka, prodej, dojem, zvýraznění, prezentace, konkurenční náskok, propagace, originální nabídka / oznámení, nepřehlédnutelnost.

Vyrábíme vysoce profesionální provedení eventových nafukovacích stanů z materiálu PVC D-tex (550g / m2, zhrubený materiál s dlouhou životností a dvojitým zátěrem, protihorľavý, UV odolný, odolný vůči povětrnostním podmínkám) určený na atraktivní celodigitálnu potisk dle grafické požadavky zákazníka. Zaručený profesionální vzhled.


Také vyrábíme cenově výhodné provedení eventových, promo nafukovacích stanů v libovolném barevném provedení z PVC nylonu, materiál odolný vůči povětrnostním podmínkám, UV resistantní, s retardérem hoření - protihorľavá úprava, s vysokou nátrhovou pevností.


Nabízíme rychlou realizaci výroby, zakázkové řešení a kvalitní prezentační nafukovací stany.