Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » BALÓNY / STÁNKY / TYČE » Reklamní nafukovací stánky

Reklamní nafukovací stánky

Jednoduchá manipulace, mobilita, kvalita, originalita a spokojenost zákazníka jsou hlavní rysy reklamních promo tunelů. Nafukovací promo tunely jsou originální alternativou reklamních stánků, jsou dodávány s kompletním příslušenstvím - kompresor, přenosná taška, manuál a 2 roky záruční servis.


Promo tunely vyrábíme dle požadavků zákazníka: barva, barevná kombinace, potisk, velcro systém na odnímatelné / výměnné reklamní bannery, branding, loga či jiné požadavky. Stejně promo tunel i velikostně přizpůsobíme potřebám zákazníka.


Nafukovací stany se čtvercovou podstavou se dají použít do interiéru, na výstaviště, promo akce do obchodních domů stejně, do exteriéru na veřejné marketingové a prodejní účely. Promo tunel je víceúčelový reklamní nosič a poutač, který díky dlouhé životnosti poslouží na hodně firemních a prodejních akcích.


Dle preferencí zákazníka vyrábíme cenově výhodné provedení promo tunelů v libovolném barevném provedení z PVC nylonu, materiál odolný vůči povětrnostním podmínkám, UV resistant, s retardérem hoření - protihorľavá úprava, s vysokou nátrhovou pevností.

Designové prvky promo tunelů jsou neomezené a zákazník si může dát vyrobit kromě standardních modelů nafukovacích promo tunelů i speciální model podle vlastního návrhu a designu.


Nabízíme rychlou realizaci výroby, zakázkové řešení a kvalitní prezentační přestřešení.