Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKT

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.reklamninafukovadla.cz

Úvod » BALÓNY / STÁNKY / TYČE » Nafukovací stánky

BALÓNY / STÁNKY / TYČE / Nafukovací stánky

Jednoduchá manipulace, mobilita, kvalita, originalita a spokojenost zákazníka jsou hlavní rysy reklamních promo tunelů. Nafukovací promo tunely jsou originální alternativou reklamních stánků, jsou dodávány s kompletním příslušenstvím - kompresor, přenosná taška, manuál a 2 roky záruční servis.


Promo tunely vyrábíme dle požadavků zákazníka: barva, barevná kombinace, potisk, velcro systém na odnímatelné / výměnné reklamní bannery, branding, loga či jiné požadavky. Stejně promo tunel i velikostně přizpůsobíme potřebám zákazníka.


Nafukovací stany se čtvercovou podstavou se dají použít do interiéru, na výstaviště, promo akce do obchodních domů stejně, do exteriéru na veřejné marketingové a prodejní účely. Promo tunel je víceúčelový reklamní nosič a poutač, který díky dlouhé životnosti poslouží na hodně firemních a prodejních akcích.


Dle preferencí zákazníka vyrábíme cenově výhodné provedení promo tunelů v libovolném barevném provedení z PVC nylonu, materiál odolný vůči povětrnostním podmínkám, UV resistant, s retardérem hoření - protihorľavá úprava, s vysokou nátrhovou pevností.


CZK
CZK

Naše cena 43 725,00 CZK
Naše cena 49 225,00 CZK
Naše cena 54 725,00 CZK
Naše cena 68 475,00 CZK
Naše cena 87 725,00 CZK
Naše cena 126 225,00 CZK


Designové prvky promo tunelů jsou neomezené a zákazník si může dát vyrobit kromě standardních modelů nafukovacích promo tunelů i speciální model podle vlastního návrhu a designu.


Nabízíme rychlou realizaci výroby, zakázkové řešení a kvalitní prezentační přestřešení.