KONTAKT

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.reklamninafukovadla.cz

Úvod »BALÓNY / STÁNKY / TYČE » Reklamní balóny

Reklamní balóny

Nafukovací reklamní balóny a poutače plněné vzduchem jsou ideálním reklamním nosičem a zároveň označením sídla společnosti, případně prodejny, obchodu, provozu - většinou je najdete na střechách budov nebo přímo před prodejnami.


Reklamní balóny jsou plněné vzduchem kotví se na střechu nebo zem. Nejsou určeny na plnění heliem, informace o heliových balónech v sekci s názvem Heliové nafukovadla.


Tento nafukovací reklamní nosič ve velké míře využívají autobazary, autoservisy, pneuservisy, značkové prodejny automobilů, ale také prodejny / obchody, které chtějí označit a zviditelnit své sídlo.Na reklamní nafukovací balóny plněné vzduchem se většinou umísťuje výměnný reklamní banner, který umožňuje změnu textu reklamy podle potřeb jestli probíhající akce / otevření / výprodeji a pod. Rovněž, ve večerních / nočních hodinách je možné reklamní balón nasvítit halogenovým reflektorem pro ještě lepší zviditelnění.


Reklamní balóny dodáváme v různých velikostech, s průměrem od 1,5  m, v provedeních s kompresorem nebo jako vzduchotěsné nafukovadlo. Barevné provedení záleží od výběru zákazníka - možnost výběru z více než 25 barev PVC materiálu.


Možnosti umístění balónů: na střechu budovy, před budovu na zem, na výstavy při stánky ..