Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKT

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.reklamninafukovadla.cz

Úvod »BALÓNY / STÁNKY / TYČE » Reklamní balóny

Reklamní balóny

Nafukovací reklamní balóny a poutače plněné vzduchem jsou ideálním reklamním nosičem a zároveň označením sídla společnosti, případně prodejny, obchodu, provozu - většinou je najdete na střechách budov nebo přímo před prodejnami.


Reklamní balóny jsou plněné vzduchem kotví se na střechu nebo zem. Nejsou určeny na plnění heliem, informace o heliových balónech v sekci s názvem Heliové nafukovadla.


Tento nafukovací reklamní nosič ve velké míře využívají autobazary, autoservisy, pneuservisy, značkové prodejny automobilů, ale také prodejny / obchody, které chtějí označit a zviditelnit své sídlo.Na reklamní nafukovací balóny plněné vzduchem se většinou umísťuje výměnný reklamní banner, který umožňuje změnu textu reklamy podle potřeb jestli probíhající akce / otevření / výprodeji a pod. Rovněž, ve večerních / nočních hodinách je možné reklamní balón nasvítit halogenovým reflektorem pro ještě lepší zviditelnění.


Reklamní balóny dodáváme v různých velikostech, s průměrem od 1,5  m, v provedeních s kompresorem nebo jako vzduchotěsné nafukovadlo. Barevné provedení záleží od výběru zákazníka - možnost výběru z více než 25 barev PVC materiálu.


Možnosti umístění balónů: na střechu budovy, před budovu na zem, na výstavy při stánky ..