Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKT

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.reklamninafukovadla.cz

Úvod » SVÍTÍCÍ NAFUKOVADLA » Svítící sloupy

Svítící nafukovací sloupy / totemy

Svítící reklamy - svítící nafukovací sloupy a nafukovací dekorace jsou dodávány s kompletním příslušenstvím - kompresor, LED osvětlení s funkcí změny barvy světla a dálkové ovládání, přenosná úložná taška a manuál.


Umístění těchto nafukovacích dekorací a poutačů je ideální na večerní společenské akce, při slavnostních zahájeních, na plesy, výstavy, představení, koncerty, do galerií ... Svítící reklamní nafukovadla lze digitálně potlačit a umístit reklamu, logo nebo nápis.


CZK
CZK

Svítící reklamy - svítící nafukovací sloupy jsou originální nafukovací reklama, která poslouží nejen pro zvýraznění značky, firmy, produktu, ale i na dekorační a estetické účely. Za pomoci nafukovacích svítících dekorací dokážete navodit ve večerních hodinách na každém místě příjemnou atmosféru.


Novinka, nejmodernější poutače se zabudovaným vnitřním kompresorem a LED podsvícením.