Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » REKLAMNÍ ATRAKCE

Reklamní nafukovací atrakce

Naše společnost zajišťuje prodej a výrobu reklamních nafukovacích skákacích hradů. V nabídce máme přibližně 70 - 100 standardních vzorů nafukovacích hradů. Rovněž zajistíme výrobu reklamního nafukovacího hradu podle specifikací, rozměrů a jiných požadavků klienta s dodací lhůtou již do 12-15 pracovních dnů. Pro více vzorů reklamních atrakcí navštivte www.atrakcereatek.cz


Reklamní nafukovací hrad s reklamním brandingem, výměnnými - odnímatelnými bannery s účelem změny reklamy, nafukovací hrad se zakázkovým motivem, reklamní atrakce s firemním reklamním maskotem či designem dle požadavků.


Reklamní sportovní atrakce slouží jako originální reklama na celoroční kampaně, reklamní eventy a umožňuje oslovit zákazníky přímo a nezapomenutelným způsobem zážitku. Zajišťujeme výrobu reklamních sportovních atrakcí jako bodyzorbing s potiskem, vodní fotbal nebo bungee fotbal ve firemních barvách, humster míče s brandigom, soutěžní branky s reklamními nápisy a slogany a množství jiných reklamnýc sportovních a soutěžních atrakcí na zakázku. Soutěžní a sportovní reklamní atrakce přinášejí řadu výhod v porovnání s pasivní reklamou.


Výhody reklamních nafukovacích atrakcí:


- Reklamní hrady a reklamní sportovní atrakce mají celoroční využití na přímé reklamní kampaně, výstavy, promo akce, prezentace produktů a služeb, propagační akce, eventy, festivaly, sponzoring, předvolební kampaně, politické kampaně, městské a obecní akce či jiné reklamní účely

- Interiérové ​​i exteriérové ​​využití reklamních atrakcí

- Nafukovací reklamní atrakce jsou mobilní a přenosné v osobním autě

- Reklamní atrakce jsou jednoduché na manipulaci

- Jednorázová investice s 15 letou životností

- Funkční reklama, která přináší zážitek

- Odnímatelné, výměnné bannery s účelem změny reklamního textu

- Velká, plošná, 3D reklama

- Zážitkový marketing

- Fotky s kampaní s reklamními atrakcemi zaujmou na sociálních sítích

- Nafukovací reklamní atrakce Montážní marketing


Nabízíme různé modely reklamních nafukovacích atrakcí, malé i velké rozměry, potisk dle požadavků, aplikaci maskota a jiná řešení reklamních atrakcí. Reklamní nafukovací atrakce dodáváme s komplet příslušenstvím na provoz: kompresor 220V, přepravní / přenosný vak, návod, záruka.

 

reklamní atrakce reatek


CZK
CZK


novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produktVyrábíme reklamní skákací hrady a reklamní sportovní atrakce dle požadavku zákazníka, včetně velikostního provedení, barev, barevné kombinace, potisky nebo designu maskota, či korporátním brandigem. Součástí dodávky každého nafukovadla je 950 W, 1100 W nebo 1500 W kompresor v závislosti na velikosti nafukovadla, přepravní PVC vak, manuál a záruční servis.

 

reklamni hrady