Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKT

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.reklamninafukovadla.cz

Úvod » REKLAMNÍ ATRAKCE

Reklamní nafukovací atrakce

Naše společnost zajišťuje prodej a výrobu reklamních nafukovacích skákacích hradů. V nabídce máme přibližně 70 - 100 standardních vzorů nafukovacích hradů. Rovněž zajistíme výrobu reklamního nafukovacího hradu podle specifikací, rozměrů a jiných požadavků klienta s dodací lhůtou již do 12-15 pracovních dnů. Pro více vzorů reklamních atrakcí navštivte www.atrakcereatek.cz


Reklamní nafukovací hrad s reklamním brandingem, výměnnými - odnímatelnými bannery s účelem změny reklamy, nafukovací hrad se zakázkovým motivem, reklamní atrakce s firemním reklamním maskotem či designem dle požadavků.


Reklamní sportovní atrakce slouží jako originální reklama na celoroční kampaně, reklamní eventy a umožňuje oslovit zákazníky přímo a nezapomenutelným způsobem zážitku. Zajišťujeme výrobu reklamních sportovních atrakcí jako bodyzorbing s potiskem, vodní fotbal nebo bungee fotbal ve firemních barvách, humster míče s brandigom, soutěžní branky s reklamními nápisy a slogany a množství jiných reklamnýc sportovních a soutěžních atrakcí na zakázku. Soutěžní a sportovní reklamní atrakce přinášejí řadu výhod v porovnání s pasivní reklamou.


CZK
CZK


novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt