Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKT

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.reklamninafukovadla.cz

VÝROBA REKLAMY NA ZAKÁZKU DO 2-3 TÝDNŮ
Napište nám
cennik
Nafukovaci stany
Nafukovaci brany
Nafukovaci stanky
Airdancery
Svitici reklama
Nafukovaci areny
Repliky produktu
Heliove balony
Nafukovaci sloupy
Nafukovaci obrazovky

REATEK inflatables - specializovaný výrobce profesionální nafukovací reklamy

Pomáháme zviditelnit váš úspěch a naplnit cíl vaší marketingové kampaně -  úspěšné poutače pro úspěšné firmy a značky.

VÝROBA - PRODEJ - SERVIS nafukovací reklamy a reklamních nafukovacích poutačů. Prohlédněte si náš online katalog nafukovací reklamynebo nás kontaktujte pro zaslání ceníků.

Naše firma, REATEK® Inflatables je přední evropský výrobce profesionálních nafukovacích reklam a poutačů určených na propagační, komerční využití v podnikání. Výrobu nafukovací reklamy, její design a zpracování neustále zdokonalujeme, aby naše nafukovací poutače přinesly našim obchodním partnerům úspěch a zvýraznily jejich mezi konkurencí. Naší vizí je být předním evropským výrobcem nafukovací reklamy, která díky své kvalitě, originalitě, výrobní preciznosti a rychlosti dodání přinese našim zákazníkům úspěch v marketingových kampaních a zvyšování zisku.

Vyberte si z naší široké nabídky: nafukovací reklamní stan, reklamní brána, reklamní oblouk, nafukovací billboard, nafukovací obrazovka, reklamní svítící sloup, vlající postavičky - airdancer, 3D nafukovací maskot, nafukovací replika produktu, sezónní nafukovadla s motivem, linková výroba nafukovacích reklamních produktů nebo zakázková výroba dle zadání zákazníka.

Určitě znáte, že zákazníky třeba přilákat a oslovit něčím novým, originálním - jiným než konkurence a přitom kráčet s dobou. Pokud hledáte právě takový produkt, reklamu, která vás dlouhodobě odliší, zvýrazní, přiláká zákazníky, zvýší prodej a navýší obrat, jste na správném místě. Máme pro vás nafukovací reklamu, která svou originalitou, velikostí a barevností dokáže upoutat a zaujmout vaši cílovou skupinu.

Nafukovací reklama má všestranné marketingové využití a lze ji v porovnání s mediální nebo tiskovou reklamou využívat dlouhodobě bez potřebných dalších investic. Naše nafukovací reklamy můžete využívat v exteriéry, interiéry a během celého roku. Vyrábíme nafukovací reklamní poutače, které jsou jednoduché na manipulaci a vhodné pro přepravu v osobním autě, což umožňuje reklamu přemisťovat nebo využívat na více místech velmi jednoduše a rychle.

V případě zájmu nás kontaktujte: info@reklamninafukovadla.cz nebo +420 777 957 943