Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » XXL NAFUKOVADLA

XXL NAFUKOVADLA

Pomáháme zviditelnit váš úspěch a naplnit cíl vaší marketingové kampaně - originální poutače pro úspěšné firmy a značky!
 
XXL nafukovací poutače a nadrozměrné reklamní nafukovadla přinášejí originální reklamní řešení jak zaujmout širokou veřejnost a získat pozornost. XXL reklamní poutače vyrábíme v různých designech, velikostech a barevných provedeních. Skvělé využití pro eventy jako fotobod pro propagaci na sociálních sítích.
 
Vyrábíme nadrozměrné, nafukovakovacie reklamy: makety produktů např. nafukovací lahve, plechovky, sklenice, design auta, pneumatika, pizza, také zakázkově vyrobíme 3D Dizant nafukovacích maskotů či jiné tvary podle zaměření a činnosti zákazníka.
 
novinka
akce
top produkt
novinka
akce
top produkt
novinka
akce
top produkt

Nafukovací XXL poutače přizpůsobujeme potřebám zákazníka včetně velikosti, designu, barev, potisku, odnímatelných reklamních bannerů, potisk loga či jiné požadavky. Rozměry XXL nafukovací reklamy s rozměrem od 3 do 15 m podle potřeb a místa umístění. Nafukovací reklama je vhodná do interiéru ale i exteriéru.


Nafukovací XXL reklama je vhodná na celoroční využití, svou barevností a designem přináší efektivní marketingový výsledek, svou originalitou Vás odliší od konkurence.