Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKT

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.reklamninafukovadla.cz

Úvod » XXL NAFUKOVADLA

XXL NAFUKOVADLA

XXL nafukovací poutače nebo velké reklamní nafukovadla přinášejí originální reklamní řešení jak zaujmout širokou veřejnost a získat pozornost. XXL reklamní poutače vyrábíme v různých designech, velikostech a barevných provedeních.


Vyrábíme velké reklamní nafukovadla, například makety produktů například nafukovací lahve, plechovky, sklenice, design auta, pneumatika, pizza nebo jiné tvary podle zaměření a činnosti zákazníka.


XXL reklamní nafukovací poutače dodáváme s kompletním příslušenstvím, tj kompresor, přenosná taška, lana a manuál.

xxl nafukovadla reatek

CZK
CZK

Nafukovací XXL poutače přizpůsobujeme potřebám zákazníka včetně velikosti, designu, barev, potisku, odnímatelných reklamních bannerů, potisk loga či jiné požadavky. Rozměry XXL nafukovací reklamy s rozměrem od 3 do 15 m podle potřeb a místa umístění. Nafukovací reklama je vhodná do interiéru ale i exteriéru.


Nafukovací XXL reklama je vhodná na celoroční využití, svou barevností a designem přináší efektivní marketingový výsledek, svou originalitou Vás odliší od konkurence.