Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » XXL NAFUKOVADLA

XXL NAFUKOVADLA

XXL nafukovací poutače nebo velké reklamní nafukovadla přinášejí originální reklamní řešení jak zaujmout širokou veřejnost a získat pozornost. XXL reklamní poutače vyrábíme v různých designech, velikostech a barevných provedeních.


Vyrábíme velké reklamní nafukovadla, například makety produktů například nafukovací lahve, plechovky, sklenice, design auta, pneumatika, pizza nebo jiné tvary podle zaměření a činnosti zákazníka.


XXL reklamní nafukovací poutače dodáváme s kompletním příslušenstvím, tj kompresor, přenosná taška, lana a manuál.
 


CZK
CZK
novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt
novinka
akce
top produkt
novinka
akce
top produkt

Nafukovací XXL poutače přizpůsobujeme potřebám zákazníka včetně velikosti, designu, barev, potisku, odnímatelných reklamních bannerů, potisk loga či jiné požadavky. Rozměry XXL nafukovací reklamy s rozměrem od 3 do 15 m podle potřeb a místa umístění. Nafukovací reklama je vhodná do interiéru ale i exteriéru.


Nafukovací XXL reklama je vhodná na celoroční využití, svou barevností a designem přináší efektivní marketingový výsledek, svou originalitou Vás odliší od konkurence.