Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


31. 07. 2019

Zvolte si tou správnou nafukovací reklamu

Nafukovací reklama je univerzální reklamní nosič vhodný pro různé marketingové a prodejní kampaně či poutač pro prodejny a provozy. Nafukovací reklamní poutače je možné vyrobit v různých velikostech, tvarech a barvách. Přesto je důležité přehodnotit způsob jakým chcete reklamní nafukovadlo využívat a při jakých příležitostech abyste si vybrali správně.

 

Jak budete nafukovací reklamu používat?
Bude nafukovací reklama pouze jako vizuální poutač nebo má splňovat funkci? Nafukovací stany a stánky vytvářejí přístřešek a stín pro zákazníky a zároveň slouží jako reklama. Zábavné, reklamní nafukovací atrakce jako vodní fotbal, nafukovací basketbal, sportovní branka nebo dětské skákací hrady stejně kromě reklamy splňují funkci zábavy. Proto třeba dobře zvolit jakou nafukovací reklamu chcete nebo jakou stategicky potřebujete.

 

Jaký typ instalace zvažujete, plánujte?
Chcete instalovat nafukovací reklamu na střechu budovy? Nebo bude umístěna na zem, na trávník? Na beton? Na asfalt? Budete instalovat reklamní nafukovadlo instalovat v interiéru, na výstavě nebo jiném eventu? Budete nafukovadlo často přenášet - přepravovat, má sloužit jako mobilní marketing? Máte omezený prostor pro umístění nafukovacího poutače nebo neomezený prostor? Máte v blízkosti užívání nafukovací reklamy elektrickou přípojku?

 

Standardní modely reklamních nafukovadel lze přizpůsobit téměř každému rozpočtu. Vyžádejte si ceník standardních modelů nafukovací reklamy.

Zaručujeme Vám hodnotné reklamní nafukovadla, v kvalitním zpracování za výhodnou cenu.

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ