Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » NAFUKOVACÍ REPLIKY

Nafukovací repliky produktů

Nafukovací makety a repliky produktů je možné vybrat v jakékoli velikosti, dle požadavků zákazníka, s možností využití v exteriéru iv interiéru.


Nafukovací reklamní makety a repliky jsou originální nafukovací reklamní nosič, přitahují pozornost, poutají zájem, zvyšují povědomí o produktu, službě, značce, společnosti či prodejně.


3D nafukovací repliky produktů od nás: profesionální zpracování, digitální potisk, originální a nepřehlédnutelná reklama na vícenásobné nebo celoroční využití.

 

nafukovací repliky reatek


CZK
CZK
novinka
akce
top produkt
novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt
novinka
akce
top produktNafukovací 3D modely, maskoti a makety produktů jsou originální reklamní nosič vhodný do interiéru, exteriéru, na prodejní místa, vstupní prostory, sportovní akce, výstavy-veletrhy, promoakce, sponzorské akce, uvádění nových produktů na trh, firemní akce, akce pro děti, společenské akce, kulturní akce, koncerty, festivaly, obchody, obchodní centra, nádraží, letiště a jiná místa.

 

nafukovaci maskot reklamni maskot