KONTAKT

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.reklamninafukovadla.cz

VÝROBA
VÝROBA NA ZAKÁZKU: NAFUKOVACÍ REKLAMA

 

Reklamní nafukovadla, vícéúčelová reklama

 

Pomáháme podnikatelům, kteří se rozhodli pro úspěch.

WOW efekt: vyrábíme nafukovací reklamy, které dělají dojem a získají pozornost, 3D poutače které jsou velikostí a barevností originální reklamou a vizitkou, která vás zvýrazní a odliší.

PRÉMIOVÉ MATERIÁLY: trvanlivé a odolné výrobní materiály pro dlouhou životnost nafukovací reklamy. Dvojité šití zátěžových spojů, výztuhy opěrných bodů, spolehlivé kotvící prvky, kompletní příslušenství či výměnné reklamní plochy jsou našim standardem.

Přestože je reklamní nafukovací poutač v podnikání rentabilní investicí, každý chce dostat to za co zaplatil. Proč riskovat s levnými řešeními, které snižují kvalitu materiálu a zpracování?

PŘÍSLUŠENSTVÍ: důležitou součástí a u nás samozřejmostí je sublimační potisk reklamy, zpracování 3D vyzualizace a předání kompletní reklamy včetně příslušenství na provoz. Žádné skryté příplatky.

ZKUŠENOSTI A REFERENCE jsou podstatným ukazatelem při výběru dodavatele nafukovací reklamy. Tým naší společnosti vytvářejí odborníci přes výrobu, design a technickou revizi, přičemž někteří z našich pracovníků mají již téměř 30 let zkušeností v tomto průmyslu.

V průběhu let jsme spolupracovali s nespočtem společností, od malých podnikatelů přes velké společnosti, značky, eventové a reklamní agentury, obchodní centra, politické hnutí, města, obce či občanská sdružení. Na základě těchto zkušeností víme co je třeba při navrhování a výrobě nafukovací reklamy, která bude trvalá a bude úspěšně sloužit našim zákazníkům. Také vám umíme poradit a zodpovědět praktické otázky.

SERVIS, PORADENSTVÍ A ÚDRŽBA, související servis a údržba nafukovací reklamy je stejně důležitá služba, která se váže k prodeji reklamního poutače. Naše reklamy jsou nejen jednoduché na manipulaci ale i nenáročné na údržbu. Koupí naší reklamy kromě záruky a garance funkčnosti získáváte bezplatný záruční servis, poradenství a pozáruční servis. Opravujeme výhradně nafukovadla značky REATEK®. Neopravujeme výrobky jiných, nekvalitních výrobců.

Naši obchodní partneři si nás vybrali kvůli preferencím:

  • kvalita, spolehlivost, preciznost, rychlost
  • originální reklamní poutače s dlouhou životností, které lze využívat celoročně
  • mobilita - naše reklamní poutače lze přepravovat v osobním autě a využívat na více místech
  • moderní design a zakázková výroba
  • digitální potisk a příslušenství v ceně
  • kvalitní materiály a zpracování
  • zkušenosti
  • záruka a servis
  • poradenství, design a údržba

U nás se můžete spolehnout na dodací lhůtu už do 15 pracovních dnů!

 

Nafukovadla značky REATEK jsou dodávány se zárukou 3 roky, ke které se zároveň váže záruční i pozáruční servis. Rovněž nafukovadla dodáváme s certifikací materiálů: TUV, CE, SGS, DIN. Ověřené výrobní mateirály PVC D-Tex / PVC vinyl / PVC nylon používané ve výrobě mají vysokou nátrhovú pevnost, speciální ošetření pro ohnivzdornost a nepromokavost a jsou v souladu s hygienickými předpisy. Poskytujeme vzorky materiálů, vzorníky barev najdete na našich stránkách nebo si je vyžádejte.

Naše firma, REATEK® Inflatables je přední evropský výrobce profesionálních nafukovacích reklam a poutačů určených na propagační, komerční využití v podnikání. Výrobu nafukovací reklamy, její design a zpracování neustále zdokonalujeme, aby naše nafukovací poutače přinesly našim obchodním partnerům úspěch a zvýraznily jejich mezi konkurencí. Naší vizí je být předním evropským výrobcem nafukovací reklamy, která díky své kvalitě, originalitě, výrobní preciznosti a rychlosti dodání přinese našim zákazníkům úspěch v marketingových kampaních a zvyšování zisku.

SGSCertificate

KONTAKTUJTE NÁS DNES - PROMPTNE VÁM ZAŠLEME VŠECHNY INFORMACE & CENÍKY!

Široká nabídka, neomezené využití. Upoutejte originální nafukovací reklamou vhodnou na prodejní místa, vstupní prostory, budovy, sportovní akce, výstavy-veletrhy, promoakce, sponzorské akce, uvádění nových produktů na trh, firemní akce, akce pro děti, společenské akce, kulturní akce, koncerty, festivaly, obchody , obchodní centra, nádraží, letiště...