Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


VÝROBA » Servisní služby
Opravy a servis nafukovací reklamy

REATEK : Pomáháme zviditelnit váš úspěch a naplnit cíl vaší marketingové kampaně -  úspěšné poutače pro úspěšné firmy a značky.

Roztrhlo nebo natrhlo se Vám reklamní nafukovadlo REATEK? Tak nečekejte, dokud se trhlina ještě zvětší a oprava bude náročná a zdlouhavá - přineste / doručte nám nafukovací reklamu do našeho servisního centramy se postaráme o profesionální servis a opravu.

1. Opravy / Servis EXPRES

Opravy a servisní službu poskytujeme co nejrychleji. Obvyklá doba servisování se pohybuje kolem 48 - 72 hodin od přijetí produktu na sklad. Pokud se jedná o drobné poškození, opravu je možné vyřešit i přímo u zákazníka. V případě drobných poškození odesíláme zákazníkovi opravnou sadu určenou na samostatnou opravu malých poškození.

2. Opravujeme a servisujeme jenom nafukovací reklamy REATEK

Prioritně zajišťujeme servis naší značky REATEK a od roku 2016 jsme ukončili jakýkoliv servis pro ostatní nafukovadla, které naše značka nedodala.