KONTAKT

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.reklamninafukovadla.cz

VÝROBA » Profesionální Reklamy
Profesionální nafukovací reklamy

 

REATEK inflatables - specializovaný výrobce profesionální nafukovací reklamy

Pomáháme zviditelnit váš úspěch a naplnit cíl vaší marketingové kampaně -  úspěšné poutače pro úspěšné firmy a značky.

Pomáháme podnikatelům, kteří se rozhodli pro úspěch.

WOW efekt: vyrábíme nafukovací reklamy, které dělají dojem a získají pozornost, 3D poutače které jsou velikostí a barevností originální reklamou a vizitkou, která vás zvýrazní a odliší.

PRÉMIOVÉ MATERIÁLY: trvanlivé a odolné výrobní materiály pro dlouhou životnost nafukovací reklamy. Dvojité šití zátěžových spojů, výztuhy opěrných bodů, spolehlivé kotvící prvky, kompletní příslušenství či výměnné reklamní plochy jsou našim standardem.

Přestože je reklamní nafukovací poutač v podnikání rentabilní investicí, každý chce dostat to za co zaplatil. Proč riskovat s levnými řešeními, které snižují kvalitu materiálu a zpracování?

PŘÍSLUŠENSTVÍ: důležitou součástí a u nás samozřejmostí je digitální potisk reklamy, zpracování 3D vyzualizácie a předání kompletní reklamy včetně příslušenství na provoz.

ZKUŠENOSTI A REFERENCE: jsou podstatným ukazatelem při výběru dodavatele nafukovací reklamy. Tým naší společnosti vytvářejí odborníci přes výrobu, design a technickou revizi, přičemž někteří z našich pracovníků mají již téměř 30 let zkušeností v tomto průmyslu.

V průběhu let jsme spolupracovali s nespočtem společností, od malých podnikatelů přes velké společnosti, značky, eventové a reklamní agentury, obchodní centra, politické hnutí, města, obce či občanská sdružení. Na základě těchto zkušeností víme co je třeba při navrhování a výrobě nafukovací reklamy, která bude trvalá a bude úspěšně sloužit našim zákazníkům. Také vám umíme poradit a zodpovědět praktické otázky.

SERVIS, PORADENSTVÍ A ÚDRŽBA: související servis a údržba nafukovací reklamy je stejně důležitá služba, která se váže k prodeji reklamního poutače. Naše reklamy jsou nejen jednoduché na manipulaci ale i nenáročné na údržbu. Koupí naší reklamy kromě záruky a garance funkčnosti získáváte bezplatný záruční servis, poradenství a pozáruční servis. Opravujeme výhradně nafukovadla značky REATEK®. Neopravujeme výrobky jiných, nekvalitních výrobců.

Naši obchodní partneři si nás vybrali kvůli preferencím:

  • kvalita, spolehlivost, preciznost, rychlost
  • originální reklamní poutače s dlouhou životností, které lze využívat celoročně
  • mobilita - naše reklamní poutače lze přepravovat v osobním autě a využívat na více místech
  • moderní design a zakázková výroba
  • digitální potisk a příslušenství v ceně
  • kvalitní materiály a zpracování
  • zkušenosti
  • záruka a servis
  • poradenství, design a údržba