Novinky
08.06.2026
Katalogy nafukovací reklamy: kompletní přehled řešení pro váš event marketing
Nafukovací reklama pomáhá značkám zvýšit viditelnost na akcích, přitáhnout pozornost návštěvníků a vytvořit profesionální prezentaci v prostoru, kde b... číst celé
01.06.2026
Proč nafukovací reklama zvyšuje „Brand Recognition“
Nafukovací reklama pomáhá značce vystoupit z běžného vizuálního šumu, získat pozornost v prostoru a vytvořit silnější zapamatování než klasické plošné... číst celé
28.05.2026
Nafukovací reklamní brány a oblouky: viditelný start, cíl i vstup do promo zóny
Nafukovací reklamní brána dokáže výrazně označit důležité místo na akci, zviditelnit značku a vytvořit profesionální prostor pro sportovní závody, eve... číst celé
Zobrazit všechny novinky

MÁTE OTÁZKY?

Kontaktujte nás ohledně slev, akcí a cenových nabídek.

reklamninafukovadla.cz

(+420) 777 957 943

info@reklamninafukovadla.cz

  1. Úvod
  2. e-katalog
  3. Reklamní nafukovací stan Spider s kruhovou podstavou 7 m

Reklamní nafukovací stan Spider s kruhovou podstavou 7 m

Kulatý nafukovací stan s reklamním potiskem pro větší promo a eventové zóny

Větší kruhový stan dokáže vytvořit otevřený a dobře přístupný prostor pro návštěvníky z více směrů. Reklamní nafukovací stan Spider s průměrem 7 m je vhodný pro značky, které potřebují výraznější zázemí na eventech, výstavách a promo akcích. celý popis
/ ks
Číslo produktu:008
VÝŠKA:4 m
Průmer:7 m
Kompletní specifikace

Reklamní nafukovací stan Spider s kruhovou podstavou a průměrem 7 m z materiálu PVC Polyester 600D

Kulatý nafukovací reklamní stan s vlastním potiskem, výběrem barev a 3D vizualizací

Reklamní nafukovací stan s kruhovou podstavou 7 m je profesionální eventové řešení pro firmy, značky, sportovní kluby, eventové agentury, organizátory festivalů, roadshow, výstav a promo kampaní. Díky většímu průměru nabízí komfortnější prostor pro prezentaci produktů, registrační místo, obchodní komunikaci, promo tým, menší posezení nebo partnerskou zónu.

Kruhový tvar je praktický hlavně tam, kde se návštěvníci pohybují z více směrů. Na rozdíl od hranatého stanu nepůsobí uzavřeně a umožňuje přirozený přístup k prezentaci značky. Nafukovací reklamní stan s průměrem 7 m se hodí na otevřená prostranství, sportovní areály, festivaly, firemní dny, výstavní plochy, městské akce i komerční promo zóny.

Materiál PVC Polyester 600D je vhodný pro reklamní a eventové využití. Stan lze vyrobit v barevném provedení podle firemní identity, doplnit o logo, grafické prvky, slogan nebo vizuál konkrétní kampaně. Reklamní stan s potiskem tak nevytváří pouze praktické zázemí, ale také silný vizuální bod, který podporuje zapamatovatelnost značky.

Rozměr s externím průměrem 7 m poskytuje více prostoru než menší kruhové provedení. Pod stanem může vzniknout prodejní místo, prezentační zóna, ochutnávkový prostor, informační bod, VIP koutek, zázemí pro moderátora nebo servisní místo na sportovní akci. Kulatý nafukovací stan s potiskem je proto vhodný pro klienty, kteří chtějí spojit mobilitu, viditelnost a pohodlnější práci s návštěvníky.

Výhodou kruhové podstavy je také výrazný vizuální efekt. Stan působí moderně, otevřeně a v prostoru se dobře odlišuje od běžných skládacích přístřešků. Při správně navržené grafice dokáže reklamní potisk dobře fungovat na fotografiích, videích i při pohledu z větší vzdálenosti.

Před výrobou je připravena 3D vizualizace, díky které si můžete ověřit barevné řešení, umístění loga a celkový vzhled stanu. Tento krok pomáhá sladit výsledný produkt s vizuální identitou značky a zajistit, aby stan působil profesionálně při každém použití.

Reklamní nafukovací stan s kruhovou podstavou 7 m je vhodný pro opakované nasazení během celé sezóny. Může sloužit jako mobilní prezentační zázemí, hlavní promo bod, stánek pro prodejní tým nebo výrazný prvek eventové výbavy značky. Každé další použití zvyšuje hodnotu investice a posiluje jednotnou prezentaci firmy.

V ceně je zahrnuto:

  • výběr barevného provedení nebo kombinace barev
  • reklamní potisk podle požadavků zákazníka
  • 3D vizualizace před výrobou
  • lana na ukotvení
  • přenosný / úložný PVC vak
  • výroba reklamního nafukovacího stanu s kruhovou podstavou a průměrem 7 m
  • záruka a servis

Elektrický fukar Gibbons je dostupný jako příslušenství za příplatek.


Vyžádejte si cenovou nabídku na reklamní nafukovací stan Spider s kruhovou podstavou 7 m

Pošlete nám logo, požadované barvy, představu o potisku a informaci, kde plánujete stan používat. Připravíme vám návrh řešení a cenovou nabídku na reklamní nafukovací stan s průměrem 7 m, který vytvoří prostorné a viditelné zázemí pro vaši značku.

info@reklamninafukovadla.cz
+420 777 957 943

Sledujte nás na FACEBOOK-u

 

NAFUKOVADLA REATEK

Naše společnost dodává ročně více než 200-250 profesionálních a spolehlivých nafukovacích reklam pro své klienty, kterým pomáháme naplnit cíle jejich marketingových kampaní. Na trhu působíme od roku 2008 a vyrábíme nafukovadla na zakázku.

Dodáme Vám nafukovací reklamy již do 2-3 týdnů od objednávky, náročné designové projekty nejpozději do 4 týdnů. Vyžádejte si od nás aktuální ponUky a katalogy, nebo si dejte vypracovat design a nabídku na zakázku.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

VIP PNEU STANYOBLOUKY & BRÁNYXXL REPLIKYEVENTOVÉ ATRAKCE

OZVĚTE SE NÁM DNES

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 14
130 00 Praha CZ

telefon: +420 776 673 462
e-mail: obchod@reklamninafukovadla.cz

Facebook

linkedin

Copyright 2008 - 2019 REATEK CZ s.r.o.

logo

Reatek je přední výrobce a dodavatel nafukovacích reklam, dětských indoor hřišť a atrakcí na míru pro firmy a komerční provozy. Působíme v celé Evropě a specializujeme se na bezpečnost profesionální design a individuální řešení.

Rychlý kontakt
Reklamninafukovadla.cz
Obchodní oddělení
Obchodní oddělení
(Po – Pá 9:00 - 19:00)
Copyright 2008 - 2024 REATEK CZ, s.r.o.