Reklamní nafukovací pneumatický stan tvar U 5 m
Pneumatické reklamní přestřešení s vlastním potiskem, výběrem barev a kompletním příslušenstvím
Reklamní nafukovací pneumatický stan tvar U 5 m je speciální eventové řešení pro firmy, značky, sportovní kluby, promotéry, eventové agentury a organizátory akcí, kteří chtějí vytvořit otevřené a dobře přístupné prezentační zázemí. Díky šířce 5 m nabízí dostatek prostoru pro promo pult, informační místo, produktovou ukázku, registrační bod nebo mobilní obchodní prezentaci.
Hlavní výhodou tohoto produktu je pneumatická konstrukce bez nutnosti stálého dofukování. Stan se nafoukne pouze jednou a po celou dobu používání nepotřebuje nonstop připojení k elektrickému zdroji. To je praktické zejména na venkovních eventech, sportovních akcích, roadshow, festivalech nebo promo akcích, kde není vždy dostupná elektrická přípojka přímo u prezentace.
Speciální tvar U vytváří otevřený a pozývající prostor. Na rozdíl od klasického uzavřeného stanu působí přístupněji a umožňuje návštěvníkům jednoduše vstoupit do kontaktu se značkou. Pneumatické reklamní přestřešení je proto vhodné tam, kde chcete aktivně oslovovat lidi, prezentovat produkt nebo vytvořit viditelný kontaktní bod bez pocitu uzavřeného stánku.
Tento model se dobře hodí pro firemní prezentace, sportovní akce, výstavy, promo zóny, městské eventy, sezónní kampaně, outdoorové aktivity nebo prodejní prezentace. Reklamní pneumatický stan s potiskem pomáhá vytvořit jasně označené místo značky a zároveň poskytuje praktické krytí pro tým, produkty nebo reklamní materiály.
Velkou výhodou je mobilita celého řešení. Stan je dodáván v praktickém přepravním a úložném balení, které usnadňuje manipulaci i převoz v osobním autě. Příprava je jednoduchá a zvládnutelná do 10 minut, takže je vhodný pro týmy, které se často přesouvají mezi různými akcemi a potřebují rychle připravené zázemí.
Reklamní potisk lze připravit podle požadavků zákazníka. Stan může nést logo, firemní barvy, slogan, grafiku kampaně nebo označení partnerů. Díky neomezenému výběru barev je možné sladit celé provedení s vizuální identitou značky a vytvořit přestřešení, které nepůsobí univerzálně, ale jako součást profesionální eventové prezentace.
Výrobní materiál je voděodolný, trvanlivý, bezpečný a vhodný pro opakované komerční používání. Stan se standardně nafukuje pomocí elektrického fukaru a součástí výbavy je také manuální pumpa. To zvyšuje flexibilitu při použití na místech s omezeným technickým zázemím.
Nafukovací pneumatický stan tvar U 5 m je vhodný pro klienty, kteří hledají snadno použitelné reklamní přestřešení s výraznou vizuální hodnotou. Pomáhá značce vytvořit otevřený kontaktní prostor, zvýšit viditelnost na akci a nabídnout návštěvníkům profesionální první dojem.
V ceně je zahrnuto:
- reklamní nafukovací pneumatický stan tvar U 5 m ve vybraných barvách
- reklamní potisk podle požadavků zákazníka
- neomezený výběr barev konstrukce
- elektrický fukar pro nafouknutí stanu
- manuální pumpa pro nafouknutí stanu
- praktické přepravní a úložné balení
- 3D vizualizace před výrobou
- záruka a servis
Vyžádejte si cenovou nabídku na reklamní nafukovací pneumatický stan tvar U 5 m
Pošlete nám logo, požadované barvy, představu o potisku a informaci, kde plánujete přestřešení využívat. Připravíme vám návrh řešení a cenovou nabídku na reklamní nafukovací pneumatický stan tvar U 5 m, který vytvoří otevřené, mobilní a viditelné zázemí pro vaši značku.
info@reklamninafukovadla.cz
+420 777 957 943